پشتیبانی: 61978000-021 داخلی 021
 
  • مرحله یک:

با ورود به آدرس اینترنتی S-hasht.ir و انتخاب گزینه ی ورود به آزمون وارد فضای آزمون می شوید .

1

 

  • مرحله دوم :

با باز شدن صفحه ی ابتدایی آزمون هشت به نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به سیسستم آزمون دهی نیازمند هستید، لذا درصورتی که برای اولین بار اقدام به ورود به سامانه ی آزمون می نمایید ، فرم مربوط به عضویت را که با کلیک بر روی گزینه ی عضویت برای شما باز می شود، تکمیل نموده و در پایان گزینه ی ذخیره را انتخاب نمایید .

پس از اتمام مراحل عضویت، سیستم به شما اعلام خواهد کرد که نام کاربری و رمز عبور شما برای ورود به سیستم کد ملی شماست . که بعد از ورود به سیستم امکان تغییر نام کاربری و رمز عبور برای شرکت کننده میسر می باشد .

2

  • مرحله ۳:

در این مرحله شما می توانید با ورود به محیط کاربری ،گزینه های موجود در تصویر ۴ را در پنل شخصی خود ببینید

 

  •  مرحله چهارم:

با انتخاب گزینه ی ثبت نام در آزمون صفحه ای شامل سه دوره ی سنی آزمون به نمایش در می آیند . با انتخاب دوره ی سنی مورد نظر خود برای شروع آزمون با کلیک بر روی گزینه ی کد شارژ ، پیام ثبت نام با کد شارژ برای شما به نمایش در خواهد آمد،کد شارژ خریداری شده از موسسه فرهیختگان جوان را در این قسمت وارد نمایید و با یک بار کلیک بر روی گزینه ی تایید ،آزمون شما فعال خواهد شد .و برای پاسخ گویی به سوالات آزمون پس از خروج از این صفحه  وارد قسمت شروع یا ادامه آزمون (تصویر شماره ۴)شوید .

  • با کلیک بر روی فلش سمت چپ بالای صفحه (تصویر شماره ۶) از این صفحه خارج شوید.
  • برای پاسخ گویی به سوالات آزمون وارد قسمت شروع یا ادامه آزمون (تصویر شماره ۴)شوید .
  • مرحله ۵ :

در پایان جواب آزمون شما در همین پنل پس از ۳۰دقیقه به نمایش در خواهد آمد. که با مراجعه به قسمت نتیجه آزمون می توانید آن را مشاهده نمایید.

توجه : در صورت هرگونه سوال یا وجود ابهام در هر مرحله از آزمون شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۸ الی ۱۲و ۱۳الی ۱۷ با شماره ۶۱۹۷۸۰۸۸-۰۲۱تماس بگیرید .